Обране

ОЙ У ЛУЗІ ЧЕРВОНА КАЛИНА У СУВЕНІРНІЙ УПАКОВЦІ

ОЙ У ЛУЗІ ЧЕРВОНА КАЛИНА У СУВЕНІРНІЙ УПАКОВЦІ
ОЙ У ЛУЗІ ЧЕРВОНА КАЛИНА У СУВЕНІРНІЙ УПАКОВЦІ

Додатковий продаж легендарної монети ОЙ У ЛУЗІ ЧЕРВОНА КАЛИНА У СУВЕНІРНІЙ УПАКОВЦІ. Посилання: посилання .

Пам`ятна монета присвячена українській народній пісні авторського походження, яка під час безжальної війни росії проти України зазвучала з новою силою, стала українським символом незламності, гімном мужнього протистояння. Українська пісня – це геніальна поетична біографія, духовна і моральна скарбниця нашого народу. З пісень промовляє добра, щедра і прекрасна душа українського народу, у ній відображаються такі ідеали, як любов до Батьківщини, неприйняття будь-якого гноблення, мужність і відвага в боротьбі з ворогом. Саме такою є пісня “Ой у лузі червона калина”, історія якої – це історія нашого народу. Народна пісня, відома з часів козаччини ХVІІ століття, розвивалася, доповнювалася та отримала нове звучання в часи української революції на початку ХХ століття, а нині звучить на цілий світ різними мовами і єднає з попередніми поколіннями борців за волю України.

На аверсі монети на дзеркальному тлі розміщено: малий Державний Герб України (ліворуч), у центрі – стилізовану символічну композицію: захисники різних поколінь – козак, січовий стрілець і сучасний воїн Збройних Сил України, підіймають калину – опоетизований символ України, крона якої нагадує абриси кордонів нашої Батьківщини; написи: А МИ ТУЮ ЧЕРВОНУ КАЛИНУ ПІДІЙМЕМО, (угорі півколом), унизу рік карбування – 2022 та півколом – УКРАЇНА, праворуч номінал – 5 та розміщено графічний символ гривні; унизу праворуч (під номіналом) – логотип Банкнотно-монетного двору Національного банку України.

На реверсі монети на дзеркальному тлі розміщено: угорі півколом напис – продовження пісні: А МИ НАШУ СЛАВНУ УКРАЇНУ, ГЕЙ, ГЕЙ, РОЗВЕСЕЛИМО!; у центрі зображено гілку – листок і ягоди калини.

Монета доступна до бронювання  в інтернет-магазині із продажу пам'ятних монет та нумізматичної продукції з  в таких містах:  Київ, Умань, Кропивницький, Біла Церква, Коростень, Полтава, Бровари, Вінниця, Хмельницький, Львів, Чернівці, Івано-Франківськ, Тернопіль.