Обране

Набір із двох срібних монет “Дружба та братство - найбільше багатство” у футлярі

Набір із двох срібних монет “Дружба та братство - найбільше багатство” у футлярі

Спільний випуск набору із двох срібних монет “Дружба та братство - найбільше багатство”  є   проявом солідарності народів Польщі та України в умовах російської агресії проти України. Польща всебічно допомагає та підтримує Україну, яка бореться за свободу та незалежність, захищаючи всю Європу. Українці вдячні польському народу за щиросердність, допомогу, підтримку та партнерство. 

Тираж набору – до 10 000 штук (у тому числі 5 000 штук для України, до 5 000 штук для Польщі). Монета Національного банку України є законним платіжним засобом в Україні. Монета Національного банку Польщі є законним платіжним засобом у Польщі.

Художник: Таран Володимир

Скульптор: Атаманчук Володимир

Тираж (оголошений/фактичний), шт.: 10000/10000

Маса дорогоцінного металу в чистоті, г: 62.2

З 02 квітня  стартує продаж в інтернет-магазині із продажу пам'ятних монет та нумізматичної продукції  в таких містах : Одеса, Рівне,  Харків,  Стрий, Суми, Полтава, Кременчук,  Київ, Львів, Ужгород, Черкаси, Івано-Франківськ.

З 09 квітня  стартує продаж в інтернет-магазині із продажу пам'ятних монет та нумізматичної продукції  в таких містах :  Запоріжжя, Кропивницький.

З 10 квітня стартує продаж в інтернет-магазині з продажу пам'ятних монет та нумізматичної продукції  в таких містах: Вінниця та Хмельницький.